Otelimiz toplamda 24 oda 48 yatak kapasitesindedir. Odalarımız balayı, jakuzili suit, yarı suit ve standart olmak üzere farklı zevklere hitap eden, dağ ve orman manzaralı, balkonlu, her oda da televizyon, banyo, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinası, makyaj masası, klima, eşya dolabı bulunmaktadır.

 

ağva ay ışığı otel ağva otel ağva ay ışığı pansiyon ağva ay ışığı otel fiyatları ağva otel pansiyon ağva kaliteli otel ağva ucuz otel ağva motel ağva moteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller ağva hoteller

Balayı odamız; Jakuzili, balkonlu, klimalı, 24 saat uydu yayını ve sıcak suyu bulunan özel olarak dekore edilmiş ultra lüx oda çeşidimizdir. Otelimizde toplamda 1 adet balayı odamız bulunmaktadır.

Jakuzili suit odalarımız; Özel olarak dekore edilmiş, balkonlu, 24 saat uydu yayını, sıcak su, klima ve jakuzi bulunan lüx odalarımızdır. Otelimizde toplamda 3 adet jakuzili suit odamız bulunmaktadır.

 

Yarı suit odalarımız; Klimalı, 24 saat sıcak su ve uydu yayını olan, balkonlu müşterilerimizin rahatı için özel olarak düşünülmüş odalarımızdır. Otelimizde toplamda 7 adet yarı suit odamız bulunmaktadır.

 

Standart odalarımız; 24 saat sıcak su ve uydu yayını bulunan, balkonlu, standart özellikteki odalarımızdır. Otelimizde toplamda 13 adet standart odamız bulunmaktadır.